• Zvíťazili sme v súťaži VIANOČNÉ LOGO

• V projekte E-twinning „Vianoce v mnohých jazykoch" prebiehala súťaž Vianočné logo.  Aj naša škola prispela jedným logom a – vyhrali sme !  Takisto aj naše videá zdieľajú úspech. Víťazné logo (obrázok so snehuliakmi)  vyrobili žiačky 8.D – Viktória Majerčáková 1 a Viktória Majerčáková 2, Veronika Wetterová, Karolína Koščáková, Barbora Neupauerová. Blahoželáme a tešíme sa.

• Súťaž ZBIERAME BATERKY pokračuje

• V decembri 2017 sme vážili malé baterky a najviac bateriek doniesli žiaci VIII. A ( triedna učiteľka Mgr D. Sarnová) 38 kg, na prvom stupni trieda III. D ( Mgr K. Mazureková) 5, 971 kg bateriek. Teší nás, že sa v tomto školskom roku zapojila do súťaže aj špeciálna trieda ( triedna učiteľka Mgr. I. Starinská) a doniesli  3, 036 kg bateriek.

V tomto mesiaci sme dostali na základe bodov, ktoré nám pripísali za nazbierané použité  baterky od spoločnosti INSA, vyše dvesto kusov malých batérií, ktoré sme odovzdali žiakom, ktorí boli najšikovnejší v zbere. Celkové prvenstvo patrí triednej učiteľke Mgr. E. Dvorčákovej, ktorá so svojimi žiakmi nazbierala v minulom školskom roku vyše 80 kg bateriek.

Súťaž celoročne organizujú pedagógovia: Ing. Mária Švorcová a Ing. Stanislav Halčin, ktorým ďakujeme za túto činnosť.