• Vitajte na stránke našej školy!
        • Vyučovanie cez Microsoft Teams
        • Naša škola na dištančné vzdelávanie využíva online hodiny cez Microsoft Teams. Stiahnite túto aplikáciu svojim deťom, aby mali plnohodnotné vyučovanie. (návod na stiahnutie v novinkách nižšie)
        • Školský život vo videách
        • Pozrite si rôzne video-noviny, ktorých je zachytený školský život. Odporúčame Vám krásne videá venované projektovému dňu: Medzinárodný deň školských knižníc 2020.
        • Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
        • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
        • Potvrdenie o návšteve školy - vytlačíte z domu
        • Naša škola povolila tlač potvrdení o návšteve školy, rodič túto funkciu nájde po prihlásení sa na EduPage stránku.Návod v hlavnej ponuke nášho webového sídla.

• Riadne vyučovanie do 5.3.2021!

Informujeme rodičov, že v našej Spojenej škole Lendak, po dohode so zriaďovateľom, bude riadne prezenčné vyučovanie do piatku 5.3.2021. (Všetko platí ako doteraz v MŠ, ZŠ, ZUŠ i ŠJ.) Nové opatrenia budú platiť od pondelka, 8.3.2021. Všetky podrobnosti sa dozviete do konca týždňa, od triednych učiteľov vašich detí, aj na tomto webovom sídle školy.

• Týždňové výzvy z TSV

Telesná a športová výchova inak - 2. stupeň

V mesiaci február sa na našej škole uskutočnili tri športové výzvy z telesnej a športovej výchovy. Žiaci druhého stupňa dostávali v priebehu troch týždňov postupne tri športové disciplíny, ktoré museli splniť. Prvou bola skúška silovej disciplíny vo forme drepov. Druhá výzva bola zameraná na šikovnosť, kde museli žiaci špeciálnou technikou zodvihnúť kancelársky papier zo zeme. Poslednou disciplínou bola skúška zvládnutia koníčkov s toaletným papierom. Do týchto troch výziev sa celkovo zapojilo 96 žiakov a z toho len 27 splnilo všetky tri výzvy. Chceme povzbudiť všetkých žiakov, aby sa zapájali do pohybových činností a urobili tak niečo pre svoje zdravie.

• Prosíme, podporte našich žiakov!

Dokáž to vo VSE

Naši žiaci sa zapojili do súťaže, ktorú vyhlásilia VSE. Žiaci musia poslať video alebo fotografiu fyzikálneho pokusu alebo iného javu. Žiaci si touto súťažou neprecvičujú len fyziku, ale aj spoluprácu, prezentačné zručnosti a prácu s grafickým softwarom. Tešíme sa, že aj napriek dištančnému vzdelávaniu sa našli žiaci, ktorí sa zapojili.

• Partneri

• {#1508} 1