• Pomôcky pre žiakov 1. stupňa na školský rok 2020/2021

• Pomôcky  pre žiakov 1. ročníka  - zakúpené pre všetkých prvákov.

• Obaly na zošity a učebnice, ktoré žiaci dostanú na začiatku roka.
            • Úbor na TSV: biele tričko, tepláky, pevná športová obuv s bielou podrážkou (halovky), biele ponožky.

Pomôcky  pre žiakov 2. ročníka

• Zošity: 511 (s pomocnou linajkou) – 2 ks, 512 – 5 ks, 523 – 3 ks, 420 na ANJ, slovníček, notový zošit.
            • Pero -  Tornádo alebo Pilot, zelené farebné pero, ceruzky č. 2, guma, strúhadlo, pastelky.
            • Pomôcky na VYV – 10 výkresov A3, 20 výkresov A4, farebné papiere, tyčinkové lepidlo veľké, temperové farby, fixky, tuš a pierko, štetec plochý č. 10, paleta + nádobka na vodu.
            • Obaly na zošity a učebnice.

Pomôcky pre žiakov 3. ročníka

• Zošity: 523 - 7 kusov, 512 – 3 kusy, 420 – 1 kus,  notový,  520 – 1 kus.
            • Pero: Tornádo alebo Pilot, zelené farebné pero, ceruzky č. 2, guma, strúhadlo, pastelky, pravítko trojuholníkové a kružidlo.
            • Pomôcky na VYV: 10 výkresov A3, 20 malých výkresov A4,  farebné papiere, vodové, temperové farby, voskovky, štetec plochý č.10, nádobka na vodu, tuš, pierko, lepidlo, nožnice.
            • Obaly na zošity a učebnice

Pomôcky pre žiakov 4. ročníka

• ​​​​​​​Zošity:  523 – 10 ks, 544 – 1 ks (Mat), 1 ks zošit č. 520 (Geo), 420 – 1 ks (AJ), slovníček 624 – 1 ks, 1ks  notový zošit + obal.
            • Obaly na zošity učebnice.
            • Pero: Tornádo alebo Pilot, zelené pero, ceruza č. 2 – 2 ks, strúhadlo, pastelky, guma, pravítko trojuholníkové a kružidlo.
            • Pomôcky na VYV: 10 výkresov A3, 20 ks výkresov A4, farebné papiere, nožnice, tuš, pierko, štetce plochý č.10, vodové farby (individuálne podľa stavu z 3. roč.), temperové  farby.
            • Úbor na TSV: biele tričko, biele ponožky, tepláky, pevná športová obuv s bielou podrážkou (halovky).
            • Uterák, prezuvky (kroksy sú zakázané), toaletný papier.

Na začiatku školského roka triedni učitelia ešte doplnia zoznam pomôcok podľa potrieb jednotlivých ročníkov.

• Nové video-noviny za mesiac jún 2020.

• Drahí priatelia, priaznivci našej školy! Po dlhšom čase, z dôvodu uzatvorenia škôl, sa Vám znova ozývame s našou školskou televíziou. V júni 2020 už bola škola v prevádzke, tak si pozrite v našim novinách, čo všetko sme stihli za posledný mesiac školského roka 2019/2020. Nové noviny sú v sekcii VIDEÁ.

Školskú televíziu vedie Mgr. Mária Hudáčeková, ktorej za kvalitnú prácu na poli dokumentaristiky školského života SŠ Lendak aj touto cestou ďakujeme.