• Oddelenia a útvary CVČ

• Centrum voľného času Lendak

Oddelenia a záujmové útvary 2022/2023

Oddelenie spoločenských a prírodných vied

Varenie a pečenie pre radosť  1,2           Mgr. Dana Stolárová                         1. -  9.roč.

Ručné práce                                            Mgr.  Dana Stolárová                        1. – 9. roč.

Tvorivé dielne                                        Mgr. Dana Stolárová                          1. – 9. roč.

Hravé stretnutia s bibliou                       Mgr. Ján Zavadský                              MŠ

Oddelenie kultúry a športu

Fitness (chlapci a dievčatá)                   Mgr. Róbert Duda                                8. - 9. roč.

Jumping 1                                               Mgr. Mária Hudáčeková                     1. - 2.roč.

Jumping 2                                               Mgr. Mária Hudáčeková                     3. - 4.roč.

Futbal - mladšia prípravka                     Mgr. Ján Stupák                                   1. - 2. roč.

Futbal – staršia prípravka                       Mgr. Ondrej Hudáček                          3. - 4. roč.

Futbal – mladší žiaci                              Mgr.  Ondrej Hudaček                          5. – 7.roč.

Futbal – starší žiaci                                 Mgr. Stupák Ján                                   7. – 9. roč.

Brankársky                                              Mgr. Ondrej Hudáček                          1. - 9.roč.

Šach                                                           Ing. Tomáš Hudáček                          1. – 9. roč.

Volejbal  prípravka                                 Mgr. Mária Hudáčeková                      1. – 4. roč.

Volejbal – mladšie žiačky                       Mgr. Tomáš Hudáček                           3. – 6. roč.

Volejbal – staršie žiačky                          Mgr. Tomáš Hudáček                          7. – 9. roč.

Plávanie a regenerácia - nepravidelne     Mgr. Tomáš Hudáček                          3. – 9 roč.

Turistika, lyžovanie, otužovanie             Mgr. Róbert Duda                                5. – 9. roč.

Loptové hry                                            Mgr. Róbert Duda                                4. – 9. roč.

Basketbal  (chlapci+dievčatá)                Mgr. Róbert Duda                               3.– 9. roč.

Floorbal (chlapci+dievčatá)                   Mgr. Róbert Duda                               3. – 9. roč.

Stolný tenis                                            Mgr. Róbert Duda                                3. – 9. roč.

Oddelenie informačných technológií

Digitálny svet 1,2                                  Mgr. Dana Stolárová                           1. – 9.roč.

Oddelenie umenia, kultúry a  estetiky

Goralské slniečka                                  Bc. Zuzana Halčinová                        MŠ

Folklórna skupina Slonecko                  Helena Koščáková                             1. - 9.roč.